Денис отчете U17 срещу Левски

02.04.2017 12:02

Монтана загуби с 1:5 гостуването си на Левски в XXI кръг на U17. „Сините“ си осигуриха комфортен аванс още до почивката. Патрик-Габриел Галчев откри, а Мартин Петков покачи на 2:0. При този резултат гостите удариха греда.
След почивката Айвън Ангелов се разписа за 3:0, а Симеон Димитров направи 4:0. Почетния гол за Монтана вкара Денис Рангелов за 4:1. Николай Ковачев оформи крайния резултат.
Треньорът на Левски U17 Георги Тодоров заложи на 8 играчи от родените през 2001 г. и те оправдаха доверието му. Тимът му е на 9-о място с 28 т. /37:29/. Монтана е с 2 т. /28:44/ по-малко на 11-а позиция. Десетият Левски-Раковски също е с 26 т. Лидер е Лудогорец с 55 т., следван от Септември с 50 т. и Черно море с 47 т.