Тежка контузия вади Перуци от футбола, Околчица обърна Пъстрина 2012

18.02.2017 16:40

Шампионът на Врачанско Околчица /Моравица/ победи с 5:3 лидера в четвърта монтанска дивизия Пъстрина 2012 /Николово/. Контролата се игра в Мездра. Гостите поведоха през първата четвърт на мача с 2:0. Филип Илиев откри резултата при меле пред вратата на домакините, в което вратарят първоначално отби топката, но с добавка Фичо я прати в мрежата му. В 15-та мин. стражът на Пъстрина Петко Петков-Перуци скъса предни кръстни връзки в дясното коляно. Тежката контузия по всяка вероятност ще извади от футбола популярния страж. На неговото място под рамката застана левия бек Борислав Михайлов. С удар от около 20 метра Тодор Костов удвои преднината на николовчани. Околчица върна един гол, но Андрей Николов направи резултата 1:3. За пълния обрат на тима от Моравица точни бяха Иван Иванов, Боян Цеков-Доктора, Цветан Николов-Бербатов, Вангел Христов от дузпа и Радослав Георгиев.