Капитан вкара в 6-та сек. при победа с 21:0, четири момичета играха за Оселна

25.09.2016 11:00

Ботев /Вр/ срази Скала 2015 с 21:0 в среща от II кръг на първенството за деца в зона „Враца“. Малчуганите от клуба в Оселна нямат никакъв опит в организирания футбол, даже някои от тях още не са наясно с правилата, но пък всички имат голям мерак. Треньорът Крум Крумов и кметът Росен Николов ще използват техния ентусиазъм в тренировките и най-вероятно през пролетта тимът ще изглежда по доста по-различен начин. За гостите се подвизаваха и четири момичета – Симона Пламенова, Тереза Богданова, Рени Иванова и Нели Иванова.

Иначе двубоят бе като игра на котка с мишка, въпреки че на почивката наставникът Тодор Гарев смени почти всички титуляри. Капитанът Денис Русинов реализира 7 гола за по-малко от едно полувреме. Първото му попадение падна още в 6-та сек. и вероятно е най-бързото в историята на врачанския футбол. Теодор Димитров, Вени Йотов и Георги Чобанов направиха по един хеттрик, Ивайло Тодоров вкара 2 гола, Валентин Георгиев-Джони, Борислав Кискински и Томислав Костадинов се разписаха по веднъж. Четири пъти и гредите спасиха гостите от още попадения.