С вратар назаем, Монолит извъртя 3:3 в Зверино

21.08.2016 22:23

Скала завърши 3:3 с Монолит в контрола, играна в Зверино. Домакините дръпнаха с 3:0 след два гола на Цветослав Ценов и един на Радослав Зарев, но експерименталният състав на гостите не се предаде и стигна до равенството. Стоян Стоянов от дузпа върна манастирци в играта в края на полувремето. Нарушението срещу Николай Методиев-Коко извърши Николай Трънчев-Куман. Патентована бистрешка комбинация между Стоянов и Тодор Кръстев завърши с елегантен прехвърлящ удар на емблематичния за тима футболист за 2:3. Малко по-късно Коко с шут по диагонала оформи крайното 3:3. На вратата на Монолит се открои с добри прояви Пламен Маринов, даден назаем за проверката от ръководството на Околчица. Стражът показа класата си след почивката, когато отрази опасни шутове на Кристиан Кътов, Емилиян Петров и излезлия сам срещу него Митко Гришев. Пламен Маринов бързо трябва да навакса двумесечното футболно бездействие във Франция, където имаше други занимания и допирът му с любимия спорт бе само по телевизионните канали.

Сред зрителите на контролата бе кметът на Оселна – Росен Николов, който разузнаваше играта на съперниците на Скала 2015.