10 от Монтана губят в добавеното време от Локо в Горна Оряховица

19.10.2019 19:19

Монтана загуби с 1:2 гостуването си на Локомотив /Горна Оряховица/ с гол в добавеното време. Монтанци завършиха срещата от 12-ия кръг на Втора лига с човек по-малко. Стивън Славков изведе напред домакините в 25-та минута, като прати топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата на Васил Симеоново. В 43-та минута Сергей Георгиев изравни, но съдията отмени гола, заради засада. Въпреки протеста на монтанци главният съдия Димитър Димитров не промени решението си. В 51-та минута от фал Тони Тасев нацели дясната странична греда на домакините.

Монтана остана с човек по-малко в 70-та минута след като Димитър Илиев получи втори жълт картон. След центриране на Валери Христов от въздуха Атанас Илиев бе точен за 1:1. В последните секунди на добавеното време след корнер на втора греда необезпокояван Деян Христов донесе победата на Локомотив с 2:1 над Монтана.