Криводолският Неймар и Блажи гол късат мрежата в контрола

21.08.2019 10:02

Ботев /Криводол/ изигра последна контрола от предсезонната подготовка преди старта във Врачанско  в края на тази седмица. След като се провали договорения предварително спаринг с Академия Ботев, ръководството на криводолския клуб успя да намери друг съперник – ФК Озировец /Долно Озирово/.

До почивката момчетата на Румен Славков дръпнаха с 5:0 с по 2 попадения на Валентин Христов-Неймар и Благовест Ценов-Блажи гол, веднъж се разписа и Мартин Маринов.

Втората част започна с два бързи гола на гостите, след като криводолчани явно подцениха противника след първата част.

Отговорът на домакините не закъсня, последваха 3 гола на Георги Ефремов, Благовест Ценов и Габриел Ангелов за 8:2. Играещият треньор на гостите Николай Николов оформи крайното 8:3.

В първия кръг Ботев /Кр/ гостува на Любимец в Търнава. Двубоят е на 25 август.