Вавиян Руменов отчете U17 в спаринга с Монтана

20.08.2019 13:47

И U17 на Ботев /Вр/ откри контролите със спаринг срещу връстниците си от Монтана. Проверката завърши 1:1. Гостите откриха резултата, а Вавиян Руменов, който се присъедини към школата на врачанския клуб преди година от Долни Цибър, вкара за крайното 1:1. Домакините имаха преимущество през втората част, но 3-4 пропуска ги лишиха от победата. В състава са футболистите от миналия сезон, които триумфираха в зона „Велико Търново” при U15, като Мирослав Маринов-Мишката, Георги Георгиев-Малкия Джони, близнаците Людмил и Кристиян Йотови и др. Следващият четвъртък предстои връщане визитата на Монтана. Селекцията е отворена и се чакат още момчета. Все още не е напълно ясно къде ще играе формацията, тъй като от ЗС на БФС във Велико Търново още не са обявили първенствата за различните възрасти, които ще администрират.

Засега подготовката на отбора се води от Ивайло Димитров, помощника на Сашо Ангелов в мъжкия тим.