Шурданица срази Вихър /Н/ с 6:3, Джудиста с хеттрик, Пинко с дубъл

18.08.2019 10:48

Шампионът на четвърта монтанска футболна дивизия Вихър /Николово/ завърши със загуба последната си проверка от лятната подготовка. Вихърци отстъпиха с 3:6 при гостуването си на Шурданица /Георги Дамяново/. За домакините с хеттрик се отчете Мирослав Йорданов-Джудиста, два гола вкара Павлин Димитров-Пинко, а веднъж точен бе Светлозар Табаков. Последното попадение на Джудиста бе от дузпа в 90-та минута.

За Вихър се разписаха Денислав Езекиев, Филип Илиев-Фичо и Красимир Георгиев. Играещият треньор на николовчани Бисер Ефремов се наложи да бъде на терена цял мач, заради многото отсъстващи. Само две смени имаше на разположение той. Галин Славчев-Кривия, Кристиян Методиев-Пато, Мартин Пламенов, Николай Иванов, Мишо Въглярски и Милен Заков пропуснаха спаринга. На старта на новото първенство през предстоящите почивни дни Вихър /Николово/ приема Бойчиновци.