Криводол почна с гръмка победа в контролите

14.07.2019 14:38

Ботев /Криводол/ срази с 5:1 десетия от последния сезон на „А” група в Монтанско – Пъстренец /Долно Белотинци/ в контрола. Мартин Маринов откри резултата за 7-ия във врачанския елит, а Благовест Ценов удвои преднината след перфектен пас на Габриел Ангелов. Гостите се върнаха в мача с попадение за 1:2, но малко преди почивката си отбелязаха автогол за 3:1.

Домакините материализираха преимуществото си през втората част с нов гол на Ценов и попадение на юношата Светослав Бонев за крайното 5:1. Габриел Ангелов със специалитета си от свободен удар нацели сглобката на вратата, а Пламен Петров си позволи лукса да пропусе дузпа. Следващата контрола е след седмица, като противникът ще стане ясен до ден-два.