Кариана пропиля двоен аванс в Радомир

13.07.2019 20:50

Кариана завърши с равенство последната си контрола от лятната подготовка. На стадион в Радомир момчетата на треньора Веселин Великов направиха 2:2 със Струмска слава. Бившият играч на ерданчани Лиеонел Матадос вкара изравнителния гол.

Цветомир Тодоров откри сметката на карианци. В 10-та минута халфът засече центриране на Георги Чакъров. До почивката Реджеб Халил и Ангел Бастунов не успяха да вкарат сами срещу вратаря. Халил все пак се разписа в 60-та минута, като изпревари вратаря, след пас на Мартин Николов. Карианци продължиха да изпускат. Сами срещу стража на домакините не вкараха Халил, Търтов и Ивелин Илиев. С глава играч на Стурмска слава вкара за 1:2, а в последната минута Матадос наказа грешка на гостите за крайното 2:2. От понеделник Кариана започва работа за първия мач от шампионата в събота срещу Монтана.

Кариана: Начев, Търтов, Дичев, Предев, Николов, Тодоров, Русев, Игнатов, Бастунов, Чакъров, Халил /Цолов, Ив.Илиев, Хр.Илиев, Мичев, Г.Илиев/