U19 на Монтана заличи пасив от 2 гола за зрелищно 3:3 срещу Вихър /Н/

13.07.2019 20:44

Юношите старша възраст на Монтана и шампионът на четвърта дивизия Вихър /Николово/ не се победиха в контролна среща. Двубоят, игран на стадиона в Бойчиновци, завърши 3:3. Елитният тим направи обрат в средата на втората част.

След центриране от корнер в 10-та минута Георги Миланов изведе напред младоците на Монтана. Осем по-късно Кристиян Методиев – Пато възстанови равенството. Милен Заков и отново Пато дадоха преднина на вихъци до почивката. В 30-та Заков довкара избитата от вратаря топка след шут на Методиев. В 41-та минута Методиев вкара втори гол след пас от ляво на Боби Сименов за 1:3.

През втората част старшата на Монтана направи обрат. В 56-та минута Любомир Веселов завърши с гол самостоятелния си пробив. В 74-та провелия подготовка с мъжете на Монтана Стефан Каменов от далеч направи резултата равен 3:3. На 17 юли старшата на Монтана гостува на връстниците си от столичния Локомотив.