Монтана изхвърли Несебър при аматьорите, среща „тигрите“ в баража

23.05.2019 21:58
Монтана изхвърли Несебър при аматьорите, среща „тигрите“  в баража

Монтана и Витоша /Бистрица/ ще играят бараж за елита. В последния мач от Втори лига при гостуването си на Несебър монтанци спечелиха с 2:1. Загубата прати Несебър при аматьорите.

Монтанци играха с различен състав от мачовете до сега. В 5-та минута Николай Цветков – Демона с удар от границата на наказателното поле наказа вратаря на Несебър Павел Здравков за 0:1. Монтанци направиха пропуски, а в 35-та минута Реджеб Халил изравни 1:1. Три минути по-късно голмайсторът на Монтана Атанас Илиев вкара и донесе трите точки за Монтана след пас на Сергей Георгиев. Веднъж гредата спаси гостите след удар на Николай Дамянов.

Монтана започна в състав:Марин Орлинов, Васил Попов, Иван Михов /к/, Галин Ташев, Йордан Йорданов, Димитър Илиев, Владислав Мисяк, Никола Гавов, Атанас Илиев, Николай Цветков, Сергей Георгиев.

Днес е почивен ден за отбора, от утре момчетата на Атанас Атанасов-Орела почват подготовка за баража с Витоша, който най-вероятно ще е на 30 май.