10 от 10 за наказателната команда на Ивайло Станев в Бизнес лигата

22.05.2019 17:24

FC A.C.A.B - 2018 продължи победния си ход в Безнес лигата на БАМФ след категорична победа с 6:1, над съименниците си от A.C.A.B.
Срещата между двата отбора започна двуостро, с бързи атаки и към двете врати. След 10-та мин. класата на футболистите в черно-бели екипи си пролича. До края на първото полувреме, след красиви комбинации и заучени положения, те заслужено се оттеглиха на почивката с класическата преднина от 3:0.
Въпреки, че в началото на втората част, „сините“ успяха да върнат едно попадение, радостта им бе кратка. Последваха поредни 3 гола в тяхната врата за крайното 6:1. Разликата можеше да бъде далеч по—внушителна при по-голяма концентрация  в атаката. На вратата за пореден път отличен мач направи стражът Силви Стоилов, който с поредица от феноменални и акробатични спасявания не остави никакъв шанс за противника.
По 1 гол вкараха Мариян Тодоров, Димитър Ников, Рибал Хайек, Костадин Кафтанов, Мартин Несторов и Михаил Каврошилов.
От редиците на тима отсъстваха някои доста ключови играчи, като Тодор Георгиев- ФЕНОМЕНА, Ивайло Иванов-КАНТО, Пламен Иванов-ПАЦО, Емил Равначки, Цеци Недев, националът на България на минифутбол Дени Костадинов и др.
След категоричната победа, отбора на FC A.C.A.B - 2018 е едноличен лидер в групата си с пълен актив от точки - 30 т. /10 победи от 10 мача/ и голова разлика 57:13.

Мениджър на тима е популярният в Монтанско Ивайло Станев, който когато се налага слага ръкавиците.