Майстор вкара от 40-метров фаул за Згориград, травма спря треньор от дебют

10.03.2019 19:47

Миньор 2017 срази като гост Ботевъ /Брусен/ с 5:2 в първия пролетен кръг на областната „А“ група във Врачанско. Згориграждани убиха интригата още през първата част на изкуствения терен в Мездра, след като стриктно спазиха указанията на треньора в този мач – Ивайло Димитров. Помощникът на Сашо Ангелов в Ботев /Вр/ през есента игра в Расово, но тази пролет ще има честта и привилегията да носи жълто-черния екип на Миньоро. Дебютът му обаче не се осъществи заради контузия.

Захари Добринов и Ангел Петров нанизаха по 2 гола, като особено впечатляващо бе попадението на топ майстора от 40-метров фаул. Той изработи и дузпата, но джентълменски отстъпи на Добринов да я бие. През втората част се разписа и Иван Митов. Домакините се отчетоха на два пъти в края на двубоя, в който гостите завършиха с 9 души /червен картон и контузен/, а домакините с 10 /червен картон/.  Нарушенията, довели до изгонване на играчите бяха в игрова обстановка.