Дуото Захариев - Аспарухов разнищи македонци

15.02.2019 17:00

Страхотно се представиха момчетата от Северозапада за U15 на Лудогорец в последните две контроли от лагера в Петрич срещу Академия Горан Пандев.

Иван Аспарухов-внук, който тръгна от Локо /Мз/ през Ботев /Вр/ за Разград, заби едното от попаденията, крайното 2:0 срещу македонците оформи Йоан Пламенов.

Днес пък Лудогорец сломи същия съперник с 3:1. Точни бяха Аспарухов, Яни Дюлгеров и дошлият от Бдин – Радослав Захариев. На видинчанина бе гласувано доверие да изпълни дузпа в последната минута и той не даде никакъв шанс на вратаря с техничен изстрел от бялата точка. Захариев се появи на терена в средата на първата част, когато замени контузилия се Дюлгеров. До почивката за българите дузпа пропусна Димитър Иванов. Малко след гола си Иван Аспарухов получи червен картон заради удар без топка. Почетното попадение за Академия Горан Пандев също бе от дузпа, отсъдена за игра с ръка в пеналта.