За щерката на Бандерата важи в пълна сила максимата „Кръвта вода не става“

17.01.2019 17:57

Церемонията за спортист на 2018 г. в Козлодуй ще се състои на 31 януари. Номинациите ще бъдат в пет категории, като последната от тях е „Звезда на фенове“. Победителят ще се избере чрез гласуване на фейсбук страницата на Община Козлодуй. Наградата ще спечели състезателят, който е събрал най-много харесвания до 30 януари. Всички клубове може да номинират своите състезатели до 29 януари. До момента са подадени 9 номинации, като най-интересната е на ФК Първа Атомна. 10-годишната Сирма Стоянова е основна фигура за формацията, която участва в първенството на „Футбол 7“. Щерката на изпълнителния директор на Първа Атомна – Станислав Стоянов-Бандерата, явно е потвърждение на максимата „Кръвта вода не става“. През есента занимаващата се активно и с балет чаровница удиви съотборници и специалисти, вкарвайки 3 попадения плюс още повече асистенции. Нейният тим е в Топ 4 на класирането в зона „Враца“. През 2018 г. Сирма стана шампион с Първа Атомна в турнира за купата на Община Козлодуй и бе избрана за най-полезен играч.