Дунав сгъна два пъти Ботев насред Враца СНИМКИ

17.01.2019 16:08

Ботев загуби с 0:2 първата контрола от зимната си подготовка. Дунав /Русе/ вкара 2 гола преди почивката, а през втората част и двата тима изпуснаха по една дузпа. Главният съдия Росен Гановски ръководи контролата авторитетно, като за целта му помогнаха асистетите Славян Добрев и Илиян Маринов.

Сайтът на Северозапада - konkurent.bg, беше единствената медия, която следи какво се случва на стадион "Христо Ботев". Преди почивката Дунав вкара 2 гола - http://konkurent.bg/article/143217/dunav-drupna-s-2-gola-na-pochivkata-snimki

На почивката и двамата треньори пропуснаха множество смени, което разпокъса играта.

В 51-та мин. само блестящата намеса на Митов спаси домакините от трети гол след удар от упор на Н`Диайе.

В 71-та мин. добра комбинация между Валери Божинов и Йордан Апостолов накара защитник на русенци да играе с ръка, а главният рефер Росен Гановски отсъди дузпа. Вратарят Станислав Антонов обаче отрази шута на Апостолов от бялата точка.

В 75-та мин. и „драконите“ получиха правото на наказателен удар, след като Н`Диайе беше повален в полето. Потърпевшият би силно, но френският страж на Ботев Юго Коантар спаси по блестящ начин.

Врачани имаха възможност в 88-та мин., когато Симеон Мечев от фаул стреля в ръцете на Антонов.

Ботев: Красимир Костов, Андреас Васев, Венци Керчев, Мариян Иванов, Тревор Елхи, Иво Михайлов, Дрилон Ценай, Емил Стоев, Валери Домовчийски, Даниел генов, Петър Атанасов /резерви: Христо Митов, Иван Велчев, Спас Георгиев, Валери Божинов, Симеон Мечев, Георги Вълчев, Йордан Апостолов, Василе Жардан, Юго Коантар и Идрис Тоскич.

Дунав: Филип Димитров, Александър Исаевски, Петър Патев, Георги Динков, Самуел Инкоон, Христо Попадийн, Дилян Димов, Божидар Васев, Свилен Щерев, Мамаду Н`Дияйе, Ахмед Ахмедов /резерви: Станислав Антонов, Мартин Ковачев, Емин Ахмед, Драгош Фиртолеску, Красимир Станоев, Георги Петракиев и Кристиян Върганов/.