Konkurent
Инекс

Събития

Планови прекъсвания за периода 14.01 - 18.01.2019 г.

2019-01-12 08:00 1402 0

Планови прекъсвания за периода 14.01 - 18.01.2019 г.

 


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Област Видин
Община Видин
На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Видин
На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, II-1045 Кв 99, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв.29, УПИ VIII -Кв.115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Иново: 547 Кв 51, Бдин, Битоля, Бяло Море, Димитровски Завет, Добруджа, Осма, Първа, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Трета, Четвърта
На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета
На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Новоселци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста
На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
Община Макреш
На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

Област Монтана
Община Берковица
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бързия
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездрея: Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Брусарци
На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Брусарци: 23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев
На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Лом
За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лом: Александър Атанасов, Бачо Киро, Генерал Гурко, Ковачишка, Минзухар, Найден Попнинов(Д.Радоев), Роза, Софийска, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
На 16.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Пристанищна(Лом.Комуна), Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев
На 14.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Шести Септември
За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)
Община
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. : Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски
За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Хаджи Димитър
За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - : 22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Кокиче, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Райна Княгиня, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)
На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - : 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)
На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - : Пром. Зона
На 18.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - : Трети Март(Г.Димитров)
Област Враца
Община Бяла Слатина
На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Баба Тонка, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Крайбрежна, М.Лесопарка Екатте 07702, Месност Трънския Баир, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Страхил Войвода
На 17.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Бяла Слатина: Водотечна, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любен Каравелов, Сребрена, Стефан Караджа, Хан Крум
На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бяла Слатина: Димитър Благоев, Дунав, Климент Охридски, Крайбрежна, Хаджи Димитър
Община Враца
На 16.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска
На 15.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Враца: Втори Юни, Ген. Леонов
На 16.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Враца: Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър
Община Мездра
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Ввз Люти Брод
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Габровница, Общ. Своге
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Еленов Дол
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Елисейна: Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил И Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Игнатица: 1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Лютиброд: 3-Ти Юни, V 608, Xi-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Мездра: Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка
На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин
Община Мизия
На 15.01.2019 г. /08:20 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бутан: Вихрен, Ген. Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Камчия, Местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян
На 15.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мизия: Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил.Комплекс Кцх, Младежко Общежитие На Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър
На 18.01.2019 г. /08:20 - 12:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мизия: Врачанско Шосе
На 15.01.2019 г. /08:20 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мизия
Община Роман
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Караш: Почивен Дом Бунгалата
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Мизия: Александър Якимов
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XvII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка
На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

 

 

 

коментари
Име*:
Коментар*:
Код за сигурност*:
* Задължителни полета
Конкурси, еко инициативи и фолклорна програма за Фестивала на рибата
2019-06-26 20:00
7 0
Конкурси, еко инициативи и фолклорна програма за Фестивала на рибата Третото издание на Фестивал на рибата се провежда на 29 юни в Ботев парк. Събитията…

За рекордните 30 минути съветниците в Мездра приключиха юнската си сесия
2019-06-26 19:00
69 0
Общинските съветници от Мездра впечатлиха с работоспособността си и в рамките на рекордните за този състав на местния парламент 30 минути приключиха редовното си заседание…

Тринадесет зрелостници получиха грамоти за постигнат отличен успех на матурите
2019-06-26 18:00
66 0
На среща в Община Видин кметът Огнян Ценков и началникът на Регионалното управление на образованието Веселка Асенова връчиха грамоти на младите хора за отличното им…

Напръскаха срещу гадини в Бяла Слатина СНИМКИ
2019-06-26 17:00
68 0

Община Бяла Слатина извърши първата за тази година обработка срещу възрастни форми на комари. Обработени бяха местата по поречието на река Скът, района на


актуален брой на вестник Конкурент