Момчил с хеттрик сложи край на 720-минутна мъка на Озировец, 2 асистенции за „германеца“ Гонзо

21.10.2018 18:53

Озировец /Долно Озирово/ спечели първите си 3 точки в първенството на областната „А“ група на Монтанско едва днес в 9-ия кръг. След 720-минутна мъка от началото на сезона, тимът най-после победи като гост с 3:2 Пъстренец /Долно Белотинци/. Домакините поведоха преди Момчил Николов да изстреля снаряд от 40-метров фаул, почти до центъра, изравнявайки за 1:1 до почивката. През втората част Пъстренец отново дръпна за 2:1. На сцената пак обаче излезе Момчил, чийто парад в този луд мач завърши с нови 2 попадения за хеттрика и победата. И двете асистенции бяха на дошлия от Германия да помогне - Георги Борисов-Гонзо.