Рутинна победа и задължително трето полувреме за лидера

20.10.2018 20:51

Лидерът в областната „А“ група на Монтанско - Бойчиновци се разходи днес до Крапчене за рутинна победа с 5:1 срещу новака Син Стрел. В 20-та мин. Веселин Троянов бе изведен по фланга и след 30-метров спринт с топката в крака от малък ъгъл вкара с мощен шут за 1:0. Към края на полувремето след подаване на Денис Деков отново Троянов отбеляза за 2:0. В 50-та мин. пак Деков центрира и този път Мирослав Димитров уважи паса на братовчед си и направи класика 3:0. Вергин Бисеров със завидно спокойствие за централен защитник реализира за 4:0. След контраатака Росен Михайлов бе точен за 5:0.

Домакните изпуснаха дузпа към края на мача. Все пак Горан Горанов вкара почетния гол в последната минута след удар с левачката в долния ъгъл

„Лош терен, добро съдийство“, бе лаконичният коментар този път за мача от щаба на Бойчиновци. Третото полувреме на традиционното място за момчетата на Иво Видов започна преди минути.