4 от 4 за нашите в Трета лига, Ганчев пак с показно за свои и чужди

11.10.2018 19:20

Бдин постигна поредната си икономична победа у дома в 10-ия кръг на Северозападна Трета лига и запази мястото си на върха с 25 т. За видинчани още през първата част реализира бившият футболист на Ботев /Вр/ Светослав Валериев.

Първа Атомна срази Академик /Свищов/ с 5:1 и вече е с 13 т. Николай Ганчев откри резултата от фаул, но в ответната атака Пламен Вариев имаше малшанса да си вкара автогол за 1:1. Козлодуйчани дръпнаха още до почивката с 3:1 след попадения на Любо Младенов и Рони Данчев. Александър Веселинов покачи на 4:1, а Ганчев с фамозен шут от въздуха от 35 м наниза поредния си шедьовър за крайното 5:1.

Ком сломи Ботев /Луковит/ с 3:0 и е с 20 т. Пламен Ненов от фаул вкара през първата част за 1:0. Гълъб Герасимов навърза двама пазачи в центъра на терена и изведе Цветан Цветанов-Кебапа, който опъна мрежата за 2:0. Малко по-късно Цветанов върна жеста на Герасимов и той оформи крайното 3:0.

Локо /Мз/ съсипа слабака Левски със 7:1. Брайан Стоянов вкара 2 гола, по един път се разписаха Илия Илиев, Кирил Кръстев, Камен Каменов, Боян Данов и Марио Иванов.