Дубъл с 13 гола за 2 тима на Ботев в зоната, Власатешкият Роналдо няма спиране

11.10.2018 16:45

Ботев /Вр/ разби Пегас Спорт със 7:1 в Дреновец в среща от 5-ия кръг при U11 в зона Велико Търново. Капитанът Митко Панов-Власатешкият Роналдо отново бе неудържим, направи хеттрик плюс една асистенция и изработи 2 попадения. Възпитаниците на Тодор Гарев отказаха съперника си само за четвърт час игра. Панов наниза два бързи гола в 5-та и 7-та мин., а в 15-та мин. Иван Анжелов реализира за 3:0. Резултатът набъбна до 7:0 след почивката с точни изстрели на Янислав Тонов, Панов, Дидо Танчев и Николай Константинов с шут от 30 м. 3 мин. преди края видинчани отбелязаха за крайното 7:1.

„Доволен съм този път не само от резултата, но и от играта срещу труден за нас по принцип съперник. Имахме пълен контрол, владеехме инициативата трайно в средата на терена, а бързите флангови атаки не намериха противодействие“, каза наставникът Гарев.

Двубоят при U15 също приключи с категорична победа за ботевци. Ивайло Дудушки вкара 2 гола за крайното 6:0, по един път се разписаха Стивън Докьов, Енрике Трайков, Людмил Йотов и Кристиян Йотов.

И двете врачански формации запазиха местата си в Топ 3 на класиранията.