Кариана бие наред като за последно в Трета лига, този път в Свищов

27.05.2018 20:45

Кариана победи с 3:2 при гостуването си Академик /Свищов/ в среща от предпоследния кръг на Северозападната трета лига. Момчетата на треньора Атанас Джамбазки поведоха с два гола до почивката. В 16-та мин. Георги Цеков изведе зад защитата на домакините Леонел Матадос и крилото откри за ерденчани. Десетина минути по-късно с бомбен удар от над 25 м Йордан Тодоров-Паро покачи на 2:0. През втората час нелеп автогол си отбеляза Цветко Иванов. В опита си да пресече прострелно центриране защитникът на Кариана прати топката в мрежата за 1:2. Промяната амбицира още повече лидера на Северозапада и Георги Цеков се разписа за 3:1 след асистенция на Николай Николов. С удар отдалеч Академик направи по-почетна загубата си за крайното 2:3 за Кариана.

Кариана игра в състав: Благой Стоянов, Цветко Иванов, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Людмил Иванов, Йордан Тодоров, Дидо Иванов, Николай Николов, Християн Василев, Георги Цеков, Леонел Матадос /Цветомир Тодоров, Ангел Русев, Георги Илиев/.