ВК Град отпадна безславно в плейофите, завършва 5-и

18.03.2018 19:37

ВК Град отпадна в четвъртфиналните плейофи от НВЛ Висша лига. Тимът от Белоградчик претърпя 2 загуби от Дунав с по 0:3. В петък момчетата на Красен Христов отстъпиха в Русе след 12:25, 12:25 и 20:25 т. Интрига имаше само в третия гейм, но в края домакините се откъснаха след серия от начални удари и спечелиха убедително.

Във втория двубой между двата тима, състоял се снощи в Белоградчик, ВК Град падна след 13:25, 12:25 и 14:25 и по този начин приключи участието си в плейофите за влизане в Суперлигата.

"Отборът от Русе отново показа високото си ниво и бе непреодолим съперник за нас. Изиграхме най-слабия си мач за сезона. Завършваме на 5-о място в генералното класиране на Висшата лига", казаха от ВК Град.