Тоци не се уплаши от снега и спретна набързо контрола на Севлиево

25.02.2018 15:21

Старши треньорът на Севлиево Анатоли Тонов-Тоци реагира изключително бързо и адекватно на решението за отлагане на първия пролетен кръг от Северозападната Трета лига и организира контрола за своя тим. Вчера възпитаниците му посрещнаха Янтра 1919 и с експериментален състав победиха гостите от Габрово с 3:1. Георги Василев откри резултата от дузпа след 20-ина мин. игра. В рамките на 10 мин. в средата на втората част Димитър Байдаков направи аванса на своите класически. 5 мин. преди края Мирослав Иванов-Деко върна едно попадение, оформяйки крайното 3:1.

„Държахме инициативата през целия мач, но липсата на концентрация в завършваща фаза ни попречи да вкараме още голове. С оглед на това, че срещата беше приятелска и се игра преди да дам на момчетата два дни почивка, съм доволен от тяхното старание и сериозност”, каза за „Конкурент” Анатоли Тонов. Първото занимание на Севлиево през новата седмица е насрочено за вторник. По програма на 4 март тимът приема отбора на Първа Атомна /Козлодуй/, на който преди време треньор беше Тоци.