Юношите на Монтана и Мизия 2005 губят в контроли

17.02.2018 18:23

Юношите младша възраст на Монтана отстъпиха с 2:3 на Чавдар /Етрополе/ в контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” /на снимките/. Гостите стигнаха до победата с гол в последната минута.

В 12-та мин. Любомир Веселов откри резултата за домакините. До почивката Чавдар успя да изравни. Две минути след подновяването на играта с прецизен удар от 25 м завърналия се от ЦСКА в Монтана полузащитник Стефан Димитров направи 2:1. До края момчетата на треньора Дилян Иванов не успяха да запазят аванса си и допуснаха два гола.

В първата си контрола пък юношите старша възраст на Мизия 2005 /Кнежа/ отстъпиха с 2:4 при гостуването си на Озировец /Долно Озирово/. За водения от Павлин Тодоров тим точни бяха Митко Трънски и капитана Веселин Русинов. Сам срещу вратаря Цветелин Ликовски пропусна да направи загубата на своите още по-почетна. С неубедителни изяви на вратата беше Христо Георгиев-Гълъба.