Волейболистите на Монтана нямаха милост към Черно море /Снимки/

23.01.2018 19:32

Волейболистите на Монтана постигнаха чиста победа с 3:0 гейма над Черно море /Варна/ в среща от междинния 15-и кръг на Суперлигата при мъжете. Домакините взеха първите две части с по 25:21, а в третата се наложиха с 25:14. Успехът бе 11-и за момчетата на Даниел Пеев и ги изкачи на втората позиция с 30 т.

Волейболистите от Северозапада владееха положението през по-голямата част от срещата, като единствено във втората част варненци опитаха да се върнат в играта.

Най-резултатен за монтанчани беше Златко Кьосев с 14 т. /2 блокади/, 13 добави Аспарух Аспарухов /2 аса, 1 блокада/. За "моряците" Стефан Иванов завърши с 12 т.

Черно море заема 9-то място в таблицата с 15 т. /5 успеха, 10 загуби/.

Кметът Златко Живков намери време да изгледа и този мач.

В следващия кръг Монтана се изправя срещу Тетевен Волей като гост. Двубоят е на 26 януари.