Konkurent
ТДМ

Събития

Планови прекъсвания за периода 15.01 - 19.01.2018 г.

2018-01-13 08:00 848 0

Планови прекъсвания за периода 15.01 - 19.01.2018 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 януари 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ ВИДИН
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
Община Видин
На 19.01.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Видин: Бидн Гараж № 8, Тополовец, Шеново Възраждане Бл 1
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Видин: Първа
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета
На 15.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Димово, Общ. Димово
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Синаговци: 236 , Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Синаговци: Първа
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Срацимир
На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Срацимирово: XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
Община Димово
На 15.01.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бела: 000148, I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Димово, Общ. Димово: VІіі-38, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Боян Чонос, Бързица, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Живко Иванов, Ивайло, Илия Доцински, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Коста Йорданов, Коста Петков, Кръсто Трифонов, Лале, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Никола Еленков, Никола Й. Вапцаров, Пазарска, Пеньо Пенев, Работническа, Свилен Русев, Стефка Александрова, Тодор Титуренков, УПИXVII ,Кв. 38, Христо Ботев, Христо Смирненски; Кладоруб: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Острокапци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски; Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;

ОБЛАСТ МОНТАНА 

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
Община Берковица
На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 18.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Боровци: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Бонов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Раковски, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски
Община Бойчиновци
На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Ерден: 000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем
Община Брусарци
На 18.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Дондуково: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола
Община Вълчедръм
На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Бачо Киро, Васил Левски, Капитан Савойски, Освобождение /Ленин/, Стоян Заимов /С.Русев/, Хъшове
На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/
На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица
На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил
Община Георги Дамяново
На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Гаврил Геново: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Първа, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири
На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Четвърта
На 15.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Шест, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Три, Тридесет и Четири
Община Лом
За периода 15-21.01.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, ПИротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка
На 16.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 18.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър
Община Монтана
На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация
За периода 15-19.01.2018 г. /00:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Младост
За периода 15-19.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Акд. Иван Дориданов, Васил Левски, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Младост, Младост, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров), Цар Иван Александър(Т.Тр.
На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г., Стефан Савов(М.Пенов), Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин
На 15.01.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига
На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов
На 16.01.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Крапчене: Асен и Петър, Васил Левски, Георги Бенковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Петко Рачев Славейков, Попова, Три Уши, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Цар Симеон(Д.Тодоров), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър
На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Долни Богров: 27
На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър
На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх; Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка; Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Помеждин: 500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста; Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;
На 17.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Монтана: Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.;
На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Смоляновци: Александър Стамболийски, Аспарух, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Лило Русинов, Людмила Живкова, ПИонерска, Христо Ботев, Юри Гагарин;
На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.);
На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен;
На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка;
На 18.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ангел Йончев, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Дунав, Здравец, Илия Цеков, Лековника, Липа, Роза, Цибрица, Цоновчето;
Община Чипровци
На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
ОБЛАСТ ВРАЦА
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
Община Бяла Слатина
На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Хан Аспарух
Община Враца
За периода 15-16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Враца: Втори Юни, Мито Орозов, Младост
На 15.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Враца: Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Проф.Димитър Йоцов
На 15.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Враца: Васил Априлов, Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Кръстьо Българията, Мито Бояджиев, Проф.Димитър Йоцов
На 16.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Враца: Ангел Грамчев, Вардар, Екзарх Йосиф, Максим Горки, Странджата
На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Враца: Дъбника, Кръстьо Българията, Младост, Спас Соколов
На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Враца: Вежен, Втори Юни, Скакля
Община Мездра
За периода 15-19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горна Бешовица: 9-ти Септември, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Фунев, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Станке Димитров, Тракия, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка
Община Мизия
На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев; Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М. &Quot;Гладно Поле&Quot;, Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, Местност Турски Дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов; Липница, Общ. Мизия: 28-Ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги с. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра; Мизия: Врачанско Шосе;
На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Софрониево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги с. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, Местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра;
На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М.; Гладно Поле;
Община Роман
На 19.01.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Караш: Почивен Дом Бунгалата;
Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, ПИшурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница; Мизия: Александър Якимов; Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики; Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка; Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

коментари
Име*:
Коментар*:
Код за сигурност*:
* Задължителни полета
Ето защо се стягат за бдение във Видин
2018-01-24 09:00
63 0
Гражданско бдение ще има във Видин в неделя, на 28 януари. Това е денят, в който в епархията ще се проведе избор за нов митрополит.…

Готвят протест срещу план-приема във Враца
2018-01-24 08:00
155 0
Родители на ученици от СУ "Христо Ботев" във Враца стартират серия от мирни протести. Причината е несъгласието им с реформата в план-приема на деца след…

Социалисти подкрепиха градежа на скоростен път вместо Е79
2018-01-24 07:00
238 0
БСП – Видин подкрепя изграждането на четирилентов скоростен път. „Това е наше последователно разбиране,  което сме отстоявали през годините, за разлика от други политици и…

Депутат: Решението за приема след VІІ клас е политическо!
2018-01-24 06:00
195 0
Народният представител от Обединени патриоти Красимир Богданов се обяви твърдо против орязването на профилираните паралелки в приема след VІІ клас в учебните заведения във Врачанско…

актуален брой на вестник Конкурент