Ботев сломи Кариана с хеттрик на Джони и гол на Борованския Меси /СНИМКИ/

03.11.2017 17:18

Юношите младша възраст на Ботев /Вр/ пречупиха Кариана с 4:0 в среща от 7-ия кръг и останаха на върха с 16 т. /32:0/. Двубоят започна с минута мълчание в памет на д-р Веселин Младенов.

До средата на първата част гостите затрудниха домакините, които допуснаха доста брак в атакуващ план. В 20-та мин. добро извеждащо подаване на Борислав Кискимски /с 2 асистенции в мача/ позволи на Кристиян Букерешки – Борованския Меси да вкара за 1:0. Интригата приключи в последната 40-та мин. на първото полувреме, когато Валентин Георгиев-Джони с добавка реализира за 2:0, след като вратарят спаси първия му шут.

Пре втората част възпитаниците на Любен Любенов материализираха предимството си с още 2 попадения на Джони, и двете с глава след корнери.

Двубоя за врачани пропуснаха четирима титуляри – Матю Майкъл и Николай Иванов, които са със счупени ръце, болният Мартин Александров и голмайсторът Денис Русинов.