Живко Желев: Тимът ни беше ощетен в шести мач поред

11.09.2017 21:18

След мача във Враца наставникът на Литекс Живко Желев беше бесен.

„Равностойно първо полувреме, в което допуснахме един спорен гол. Факт е, че на нашия централен защитник му беше пръсната главата до кръв, а той потърси лекарска помощ веднага след ситуацията. Второто полувреме доминирахме тотално и само малшансът ни попречи да спечелим този мач. Да, имаме претенции към съдиите, защото отборът ни беше ощетен. Режат ни в шести мач поред, но не е само това - видя се и по телевизията: децата на пистата бавят времето и не ни подават топките, домакините ни предоставят състава си 45 минути преди първия сигнал… Това феърплей ли е? Аз си казвам мнението, а имаме ръководство, което ще реши дали да подаваме контестация. Горд съм с моите момчета - 5-6 от тях са в юношеска възраст. Ние днес излязохме и показахме какво е важно във футбола. Това че сме паднали във Враца няма никакво значение”, заяви Желев.