„Чупренско лято 2017” почна с интригуващ мач, Върбово печели без игра

18.07.2017 09:59

Турнирът „Чупренско лято 2017” бе открит с мача Търговище – Здравец /Чупрене/. Двубоят премина много интригуващо и се превърна в истинско дерби. Александър Кирилов откри резултата за Търговище, но до почивката Алекс Асенов изравни. Пълен обрат за 1:2 направи Николай Николов от пряк свободен удар. Последваха силни минути за съперника, материализирани с 3 попадения. Юношата на Монтана Цеци Василев, Деян Димитров и Асен Кирилов оформиха крайното 4:2 за Търговище.

Ботев /Върбово/ пък спечели служебно с 3:0 поради неявяване на Миджур /Горни Лом/. В първия кръг почиваше Порто /Протопопинци/.

Срещите от втория кръг са насрочени за 22-23 юли. В събота от 18.30 ч . е двубоят Порто – Ботев, в неделя по същото време би трябвало да е сблъсъкът Здравец – Миджур.

Двубоите се провеждат на стадиона на кантон с. Търговище.